تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

باران دلتنگی - نژاد فلاح:بیداری اسلامی، قدرت نرم انقلاب است.

نژاد فلاح:بیداری اسلامی، قدرت نرم انقلاب است.

شنبه 29 مرداد 1390 02:06 ب.ظ

نویسنده : علی فلاح نژاد
ارسال شده در: عمومی ، خبر ، شهرستان ساوجبلاغ ، فرهنگی ، سیاسی ، بی طرف ، حرف حق ، ولایت فقیه ، الکترونیک ، شهرک خور ، استان البرز ، ایران ، خاطرات انقلاب ، خور ساوجبلاغ ، مردانگی ، آخرالزمان ،
نماینده‌ مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان اظهار داشت: امروز بیداری اسلامی تمام خاورمیانه را در بر گرفته و به شمال آفریقا رسیده است و پیش‌بینی امام (ره) به حقیقت پیوسته است لذا همگان باید بدانند بیداری اسلامی قدرت نرم انقلاب است.

به گزارش ایسنا، محمدحسین نژادفلاح درنطق میان‌دستورخود درجلسه‌ امروزمجلس شورای اسلامی تصریح كرد: معیار انقلابی بودن، سیره‌ی مقام معظم رهبری و امام(ره) است و انقلابی واقعی به امام(ره)، رهبری، قانون اساسی و انقلاب پایبند است و دچار افراط و تفریط نمی‌شود.

وی خاطرنشان كرد: با وجود رهنمودهای رهبری و روشن بودن راه اصولگرایی معلوم نیست چرا عده‌ای وحدت اصولگرایی را نشانه گرفته‌اند درحالیكه وحدت در اصولگرایی یك اصل است و سهم‌خواهی در آن جایی ندارد.

عضو كمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس، بیكاری و اعتیاد جوانان را یك تهدید دانست و گفت: از سویی دیگرجاده‌های ما همانند یك جنگ تمام‌عیار از مردم ما كشته می‌گیرد اما هنوز اقدام جدی در این زمینه صورت نگرفته است.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان با اشاره به مصوبات سفرهای استانی رییس‌جمهور گفت: ایجاد شهرك‌های صنعتی، توسعه‌ی راه‌های مراسلاتی، احداث مترو و ... از مصوبات این سفرها بود اما بخش اعظمی از آن اجرا نشده است.

وی در پایان از وزیر علوم درخواست كرد اقداماتی انجام دهد تا در سال جدید تحصیلی، دانشگاه جامع ساوجبلاغ جذب دانشجو داشته باشد.

نژادفلاح، هم‌چنین خطاب به وزیر نیرو پرسید: چرا با وجود تاكیدات فراوان برای تامین آب شرب منطقه از سد طالقان، هنوز این طرح اجرایی نشده است.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -