تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

باران دلتنگی - ملاقات صمیمانه اعضای سابق هیات مدیره پرسپولیس در ساوجبلاغ

ملاقات صمیمانه اعضای سابق هیات مدیره پرسپولیس در ساوجبلاغ

شنبه 29 مرداد 1390 02:15 ب.ظ

نویسنده : علی فلاح نژاد
ارسال شده در: شهرستان ساوجبلاغ ، خبر ، عمومی ، فرهنگی ، استان البرز ، ایران ، برنامه ریزی ،

            ملاقات صمیمانه اعضای سابق هیات مدیره پرسپولیس در ساوجبلاغ
پس از اینکه حسین هدایتی عصر چهارشنبه راهی دهکده ورزشی در منطقه چهارباغ ساوجبلاغ شد، از سوی مسئولان این شهرستان به گرمی مورد استقبال قرار گرفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استیل آذین، محمد حسین نژاد فلاح نماینده مردم هشتگرد، ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی که دوستی دیرینه و بسیار نزدیکی با مالک باشگاه استیل آذین دارد و این دو در هیات مدیره پرسپولیس هم مدتی در کنار هم کار و فعالیت می کردند پس از اینکه متوجه شد هدایتی برای بازدید از اردوی استیل آذین به شهر ساوجبلاغ سفر کرده است، با جمعی از مدیران و مسئولان این شهرستان به دیدار وی رفت و استقبال گرمی را از مالک باشگاه استیل آذین ترتیب داد.

نژادفلاح به همراه حدادی، فرماندار ساوجبلاغ و شهرداران مناطق و نواحی مختلف این شهر و همچنین برخی از اعضای شورای اسلامی این شهرستان به دیدار هدایتی رفته و استقبال خوبی از مالک باشگاه استیل آذین داشتند.

حسین هدایتی هم در نشستی 90 دقیقه ای با مسئولان این شهرستان شرکت کرد و ضمن تبریک به خاطر داشتن چنین دهکده ورزشی مناسب و خوبی، زمینه سرمایه گذاری بیشتر به منظور رشد و توسعه ورزش و زیرساخت های ورزشی و اقتصادی در ساوجبلاغ را با حضور فرماندار و نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی مورد بحث و بررسی قرار داد.

وی ابراز آمادگی کرد تا در صورت تمایل مسئولان این شهرستان در نشست های بعدی با تشکیل کارگروه های اقتصادی و متخصصان ورزشی، زمینه توسعه زیربنایی در ساوجبلاغ و همچنین استفاده حداکثری از پتانسیل موجود در اینجا را فرهم کند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -