تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

باران دلتنگی - دلخور کردن خودی ها به شرط به دست آوردن ناخودی ها و بی خودی ها...

دلخور کردن خودی ها به شرط به دست آوردن ناخودی ها و بی خودی ها...

جمعه 18 شهریور 1390 03:41 ق.ظ

نویسنده : علی فلاح نژاد
ارسال شده در: چشم ها ، راه ، امام زمان(عج) ، آخرالزمان ، مردانگی ، خاطرات انقلاب ، ایران ، استان البرز ، ولایت فقیه ، حرف حق ، بی طرف ، سیاسی ، فرهنگی ، شهرستان ساوجبلاغ ، خبر ، مذهبی ، عمومی ، پیامک ،

پس از فتنه سبز در سال 88  که به قول بعضی از سیاست مداران نتیجه اش پوست اندازی نظام مجهوری اسلامی ایران بوده است و به طبع آن تاکیدات  مقام معظم رهبری بر لزوم برخورد صحیح با معترضین و شنیدن انتقادهای صحیح از هر گروه و جناحی که دغدغه اصلی شان  حفظ نظام است و  رهنمود های دیگر ایشان  مبنی بر حرکت در چارچوب قانون و  جذب حداکثری – دفع حداقلی - متاسفانه جریان کج دار و مریضی در بین مسئولین و سیاست مداران به وجود آمد که در حال حاضر به عمد و یا اتفاقی به جاده خاکی میرود. ( در برخی موارد رفته است ).

البته گمان این را هم می توان برد که جذب برخی افراد نا خودی و بی خودی که تعارض شان با نظام بسیار واضح است بخاطر جمع کردن آراء مخالفان نظام و دین در در انتخابات آتی ریاست جمهوری است.

حال تفاوتی هم نمی کند شخصی  بیاید و رابطه اش ، در مقابل مقام معظم رهبری را رابطه پدر و فرزندی بگوید و یا کسی خودش را ذوب شده و غرق شده در ولایت بداند و یا مدام در هما یش ها  و افتتاحییه ها از خاطرات خودش با رهبر معظم انقلاب بگوید.

چرا که تفکرشان این است که باید هر دو طرف را نگه داشت . همان حب ریاست است که به هر طرف می برد.

حمایت از به اصطلاح هنرمندانی که در مجامع خارجی می شوند تریبون ضدانقلاب  و معاندان نظام و مسئولین را زیر سوال می برند     در حالی  که داخل ایران در پر قو زندگی می کنند. در فلان جشن و سمینار هم به بهترین شکل از آنها تقدیر می شود و جالب است  در همین جشن ها و مراسم داخل ایران هم   حرف های نیش دار می زنند . فردا هایش هم حرف هایشان در شبکه های تلوزیونی و اینترنتی خارج نشین ها قلمبه می شود.

 نمونه اش در جشنواره فیلم فجر. تمام تقدیر ها و تندیس ها را به برخی می دهند و همان برخی ها پشت تریبون چه ها که بار نظام نمی کنند.

شهرداری تهران برای کارگردانی به عنوان یک هنرمند متعهد! مراسمی می گیرد و از او تقدیر می کند. کارگردانی که در جشنواه کاملا سیاسی و صهیونیستی برلین ( که همزمان با جشنواره فجر بود ) وقتی برای دریافت جایزه اش بالای سن می رود با آن خانم داور دست می دهد. در معرفی فیلم ش تنها تکه ای از فیلم ش به نمایش گذاشته می شود که بازیگر زن ش  از وضعیت ایران  گلایه دارد که ایران جای زندگی کردن نیست و جای تربیت بچه نیست و ...

کارگردانی که بنا به مصاحبه اش با یکی از مجلات سینمایی می خواست بر  اساس  سرگذشت  ایرانی های مقیم آلمان فیلمی بسازد، اما موقعی که برای تحقیقات عازم آلمان شد به این نتیجه رسید که فیلم جدایی ... رابسازد. چرخش، چند درجه؟ برای این هنرمند به اصطلاح شهرداری متعهد چه شد که این شد؟

اما این جریان جانش در می رود که از جمال شورجه کارگردان متعهد ( واقعی ) که در بدترین شرایط فیلم سینمایی 33 روز را با تمام گرفتاری هایش می سازد تقدیر و تشکر کند. ( جالب نیست بعضی ها هم در این طرف تقدیر می شوند هم در آن طرف ؟)

حال شهردار  تهران بیاید مدام در همایش ها و افتتاحیه ها از خاطرات خود با رهبری بگوید تا رای مردم ولایتی و انقلابی  را جمع کند.

در طرف دیگر جریان منفک و مغرض انحرافی هم دست از پا ننشسته و با بیت المال مردم ، هنرمندان را از آنتالیا گرفته تا مکه مکرمه می فرستد ، آن هم با تمام حواشی  و ریخت و پاش هایش. اگر برخی شان قرار است اصلاح شوند که در همین حرم امام رضا (ع) خودمان هم اصلاح می شوند.

چه می شود که صدای فرج الله سلحشور ، جمال شورجه ، مسعود ده نمکی و...  فیلم سازان و هنرمندانی از این دست که بارها تعهدشان را نسبت به نظام و انقلاب چه در فیلم هایشان و چه در محافل عمومی برای همه ابراز کردند از این وضعیت ناراحتند؟

بهترین بودجه و امکانات به صورت مخفی و آشکارا به دست کسانی می رسد که بارها اختلافشان را با نظام در بوق و کرنا کرده اند.

در مسال سیاسی هم همین طور. افراد دلسوز و انقلابی را از دایره خدمت بیرون می کنند و افراد مورد دار را وارد می کنند. وزیر انقلابی اطلاعات را می خواهند بردارند که چه بشود؟

فلان فرد مورد دار را می کنند معاون وزیر ، بعد که فشار از طرف مجلس و اطلاعات و دادستانی وارد می شود با نامه ای او را بی گناه می خوانند و استعفایش را می پذیرند .

 حزب های دروغین می زنند و اسم دهان پر کنی روی آن می گذارند تا ماهیت شان در خفا بماند. نه به دل ، به زبان خود را مطیع رهبری می دانند و خلاف دستورات ایشان عمل می کنند.در سطوح پایین تر هم همین مسائل دیده می شود.

اما نظر همه این ها را به این نکته  جلب می کنم که اگر بیانات مقام معظم رهبری را شنیده اید ، که شنیده اید و خوب نشنیده اید و خوب هم عمل نمی کنید یا شنیده اید و به عمد خوب عمل نمی کنید.

مقام معظم رهبری  در دیدار با فرمانده هان سپاه پاسداران در تاریخ 13/4/1390 تاکید فرمودند  « زمانی ممکن است ، جریانی در مقابل انقلاب بایستد ، که در آن زمان قطعا وظیفه همه ، دفاع از انقلاب است . همان گونه که در حوادث سال 88 اتفاق افتاد »

شما ها به چه بهانه و قیمتی به سراغ افراد ناخودی و بی خودی می روید؟! برخی هایشان که به طور قطع وابسته به گروهک های خارجی هستند ، چرا برای چند رای بیشتر ، افرادی را که واقعا دلسوز و خدمت گذار این انقلاب و نظام هستند را چه در بین سیاسیون و چه در بین هنرمندان و ... به درد می آورید؟ آنها را محدود و محصور می کنید؟

برای چند رای بیشتر دست به دامان کسانی می شوید که از این دنیا تنها بی دینی و سکولار یودن و آزاد بودن بر اساس تفکرات غربی را یاد گرفته  اند؟

 به کجا می روید ؟

و باید بدانید ، همان مردمی که در 22 خرداد  88 پای صندوق رای آمدند و تنها به عشق نظام و رهبرشان فردی را قبول کردند ، همان ها هنوز هم مطیع رهبر خود هستند  و تنها به یک اشاره رهبری ، همان طور که آتش فتنه را خاموش کردند ، کور سوی شما را هم  نیست می کنند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 19 شهریور 1390 02:47 ق.ظ