تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

باران دلتنگی - متن کامل استعفای کاشانی

متن کامل استعفای کاشانی

جمعه 1 مهر 1390 04:16 ق.ظ

نویسنده : علی فلاح نژاد
ارسال شده در: برنامه ریزی ، مردانگی ، ایران ، حرف حق ، بی طرف ، سیاسی ، فرهنگی ، خبر ، عمومی ، ورزشی ،
متن کامل استعفای کاشانی
متن کامل استعفای کاشانی
حبیب کاشانی گفت: عده ای برای کسب منافع خود مانع از موفقیت باشگاه پرسپولیس شدند.

کاشانی در متن استعفانامه خود به اتفاقات گذشته از زمان حضورش در پرسپولیس، مسائل اخیر این باشگاه، اعتقاد و اعتماد به تیمش برای کسب یک جام قهرمانی و سایر موضوعات دیگر اشاره کرده است.

به گزارش ایسنا، متن کامل نامه کاشانی به عباسی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی جناب آقای دکتر عباسی

مقام عالی محترم وزارت ورزش و جوانان

سلام علیکم

احتراما، همان طور که مستحضرید به لطف خداوند متعال و عزیزان متولی ورزش در سال ۸۶ به عنوان مدیرعامل باشگاه بزرگ فرهنگی ورزشی پرسپولیس منصوب گردیدم و علی رغم وجود مشکلات عدیده و کمبود امکانات، عدم منابع درآمد، کسر ۶ امتیاز از طریق فیفا و... به لطف خداوند بزرگ و اهل بیت علیهم السلام و دعای خیر هواداران موفق به قهرمانی در لیگ برتر شدیم و پس از آن به عللی که همه می دانند، مجبور به کناره گیری شدم. هرچند همان زمان هم استعفایم مورد انتقاد و گلایه رییس جمهور محترم قرار گرفت... ولکن در مورخ ۱۱ مهرماه سال ۸۸ از طریق رسانه ها متوجه شدم که مجددا به عنوان سرپرست باشگاه منصوب شده ام و علی رغم میل باطنی و دستور صریح مسئولین محترم ورزش کشور برای مدت چند روز (به ظاهر) به باشگاه برگشتم و با توجه به مسائل عدیده و همه تنگناها و مشکلات موجود از جمله بستن تیم و انتخاب کادر فنی توسط مدیران قبل، عدم بدن سازی و نداشتن منابع مالی با اندک پتانسیل و بضاعت موجود به لطف خداوند متعال و ایجاد انگیزه و تشویق و ترغیب مجموعه کادر فنی و بازیکنان و دعای خیر هواداران، موفق به قهرمانی در جام حذفی گردیدیم. اما در سال سوم حضور علی رغم باخت های متعدد به عنوان مثال (۵ باخت متوالی یا ۱۷ باخت در طول فصل) با صبر و حوصله هواداران و اطمینان و حمایت مسئولین موفق به کسب سومین جام قهرمانی شدیم.

و اما در سال جاری همان گونه که مطلعید، پس از گذشت ۸ ماه تاکنون موفق به دریافت منابع مالی تخصیص یافته نشده ایم (۵۰۰ میلیون تومان در ۸ ماه) اما در این مدت تمام اردوهای خارجی و داخلی، شرکت در جام باشگاه های آسیا، تعمیرات و مرمت ورزشگاه درفشی فر (کارهای عمرانی)، هماهنگی جهت خروج دانشجویان و مشمولین تیم فوتبال برای شرکت در مسابقات و اردوهای خارجی، دریافت مجوز استفاده از ورزشگاه امام رضا (ع) به مدت دو سال و انجام تمرین ها و مسابقات تیم های پایه بدون هیچ مشکلی، افزایش درآمد از طریق اسپانسرینگ، پرداخت بخش عظیمی از بدهکاری باشگاه از طریق درآمدهای حاصل از پخش مستقیم تلویزیونی، بلیت فروشی و تبلیغات محیطی به نحو احسن صورت پذیرفته است.

در حالی که ۷ هفته از لیگ جاری می گذرد، علی رغم تنگناها و فشارهای عدیده هنوز موفق به کسب جایگاه درخور انتظار هواداران نشده ایم اما ۲۷ هفته از لیگ باقی مانده، جام حذفی و جام باشگاه های آسیا در پیش است لذا با اتکال به خداوند متعال و اهل بیت علیهم السلام و شناخت از توانایی های کادر فنی و اعتقاد و ایمان به شرافت بازیکنان و علاقه وافر هواداران یقین دارم همچون سال های گذشته حداقل یک جام قهرمانی کسب خواهیم نمود.

و اما روزگار عجیبی است برادر عزیز! در حال حاضر ظاهرا عده ای به دلایل مختلف معتقدند که علت ناکامی های تیم پرسپولیس از مدیریت و کادر فنی نشات گرفته است. هرچند که اینجانب و بسیاری از کارشناسان ورزشی اعتقاد راسخ داریم که عده ای با استفاده از امکانات مالی و عوامل خود با سوء استفاده از فضای رسانه ای سعی دارند به دلایل معلوم و یا علاقه به روزمرگی در این باشگاه پرطرفدار برای کسب منافع خود، مانع قهرمانی (برای چهارمین سال) و موفقیت این باشگاه گردند و بارها عرض نموده ام که با فوتبال می توان به بهشت رفت، ظاهرا در این زمان چون نمی توان باعث خوشحالی هواداران و مردم گردید خدای نکرده سر از جهنم درنیاوریم!

لذا ضمن تشکر از همه عزیزان و هواداران پرشور و میلیونی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و کسب حلالیت از همه عزیزان و علی رغم پیغام ریاست محترم جمهوری قبل از سفرشان به نیویورک مبنی بر اینکه به جدیت به فعالیت ادامه دهم ولکن بنا به دلایلی که در این مجال نمی گنجد و به جهت کاستن از حجم فشارهای فزاینده از دوش تک تک بازیکنان و کادر فنی این باشگاه استعفای خود را تقدیم می دارم. هرچند که اینجانب به عنوان یک هوادار، همیشه و در هر کسوتی که باشم خدمتگزار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستم و همواره آرزوی موفقیت و سربلندی باشگاه محبوب خود را از خداوند متعال دارم. برای همه مسئولین آینده باشگاه آرزوی موفقیت دارم. ضمنا متعاقبا گزارش جامع و مفصلی از فعالیت های انجام شده در طی دو سال فعالیت خود جهت استحضار و بهره برداری ارائه خواهم نمود.

حبیب کاشانی

۲۹ / ۶ / ۹۰

حبیب کاشانی پس از ۲۳ ماه و دو هفته ( ۷۱۷ روز) سرپرستی در این باشگاه از این سمت استعفا کرد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 1 مهر 1390 04:24 ق.ظ