تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

باران دلتنگی - خاطره ای از محمود رحیمی درباره شهید شعبانعلی نژاد فلاح

خاطره ای از محمود رحیمی درباره شهید شعبانعلی نژاد فلاح

چهارشنبه 2 آذر 1390 11:59 ب.ظ

نویسنده : علی فلاح نژاد
ارسال شده در: عفاف و حجاب ، شهدا ، چشم ها ، امام زمان(عج) ، آخرالزمان ، مردانگی ، خاطرات انقلاب ، ایران ، استان البرز ، شهرک خور ، شهرستان ساوجبلاغ ، خبر ، مذهبی ، عمومی ،

شهید شعبانعلی نژاد فلاح 

شهید شعبانعلی نژاد فلاح همیشه یكماه قبل از عملیات به منطقه اعزام می شد و قسمتی از مسئولیت اورژانس لشكر را به عهده می گرفت.

     قبل از عملیات كربلای 4 لشكر 10 حضرت سید الشهدا (علیه السّلام) در منطقه جنوب در حوالی شلمچه موقعیت شهید حاج حسین اسكندرلو مستقر بود. بنده با خودرو به همراه یكی از برادرها به سمت قرارگاه تاكتیكی لشكر در حركت بودیم رسیدیم نزدیك مقر اورژانس لشكر، آتش توپخانه دشمن به صورت پراكنده در منطقه وجود داشت در همین حین ناگهان حدود 10 الی 15 گلوله كاتیوشا مقابل درب و اطراف اورژانس به زمین خورد و بعد از مدت كوتاهی كه ما رسیدیم به اورژانس دیدم یك نفر كه جلوی منبع آب ایستاده و در حال گرفتن وضو مورد اصابت تركش از ناحیه شكم قرار گرفته بود و دست و پای او را گرفته بودند و به داخل اورژانس می بردند وضعیتش طوری بود كه ما صورتش را ندیدیم و نشناختیم به رفیقم گفتم این هر كی بوده با این وضعیت شهید شده خوش به حالش. ما به راه خود ادامه دادیم و رفتیم داخل قرارگاه؛ شهید حاج سید حسین میر رضی داخل سنگر بود جریان را به او گفتم در همین حین یكی از بچه ها وارد سنگر شد و گفت نژاد فلاح شهید شد. با تعجب گفتم كی!؟‌كجا؟ گفت: همین الان جلوی اورژانس با گلوله كاتیوشا شهید شد. بلافاصله به همراه شهید میر رضی رفتیم اورژانس كه پیكر مطهرش را زیارت كنیم ولی متأسفانه انتقال داده بودند به معراج شهدای اهواز.

روحش شاد و یادش گرامی باد.

برگرفته از وبلاگ محمود رحیمی(معراج عاشقان)
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -